Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Aktuāli

Par Eiropas Parlamenta vēlēšanu norisi

Brīvu un demokrātisku vēlēšanu norises nodrošināšana ir viena no VDD darba prioritātēm. Vadoties no šajā jomā uzkrātās pieredzes, dienests jau šobrīd intensīvā režīmā veic darbu, lai savlaicīgi identificētu un novērstu iespējamos riskus brīvu un demokrātisku Eiropas Parlamenta vēlēšanu norisei Latvijā. VDD kā pretizlūkošanas un iekšējās drošības dienesta kompetence aptver kā ārvalstu radītu, tā iekšēju apdraudējumu identificēšanu un mazināšanu.

Norisinājusies VDD Pretterorisma centra ekspertu konsultatīvās padomes sēde

Šodien, 3. maijā, norisinājās Valsts drošības dienesta (VDD) Pretterorisma centra ekspertu konsultatīvās padomes sēde, lai pretterorisma ekspertu un dažādu citu nozaru pārstāvju lokā apspriestu aktuālos jautājumus un veicamos pasākumus terorisma finansēšanas un radikalizācijas risku novēršanas jomā.

Skatīt visus

Noderīgi

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: