Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Aktuāli

Par kriminālprocesa virzību

Valsts drošības dienests (VDD) par iespējamu nacionālā naida vai nesaticības izraisīšanu uzsāktā kriminālprocesā, izmeklēšanas gaitā atklājoties jauniem apstākļiem, 2019. gada 24. maijā ierosinājis aizdomās turētajai personai piemērot medicīniska rakstura piespiedu līdzekli.

Mežaparkā Rīgā noslēgušās pretterorisma mācības

VDD organizētās pretterorisma mācības “Pūlis 2019”, kas sākās š.g. 30. maija rītā un norisinājās Mežaparka teritorijā, kā arī citviet Rīgas pilsētā, 30. maija pēcpusdienā ir veiksmīgi noslēgušās. VDD apkopos mācību laikā gūtos secinājumus un sadarbībā ar pretterorisma pasākumos iesaistītajiem dienestiem un institūcijām veiks to rūpīgu analīzi, lai turpinātu pilnveidot pretterorisma sistēmu Latvijā.

Rīgā norisināsies VDD organizētas pretterorisma mācības

Ceturtdien, 30. maijā, Rīgā norisināsies Valsts drošības dienesta (VDD) organizētās pretterorisma mācības "Pūlis 2019", kuru laikā pretterorisma pasākumos iesaistītās valsts institūcijas pārbaudīs un pilnveidos savas reaģēšanas spējas terora akta gadījumā.

Skatīt visus

Noderīgi

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: