Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

VDD priekšnieks apbalvots ar Igaunijas Māras Zemes Krusta ordeni

Piektdien, 21. februārī, Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida VDD priekšniekam Normundam Mežvietam par ieguldījumu Latvijas un Igaunijas attiecību veicināšanā pasniedza Māras Zemes (latīņu val. Terra Mariana) Krusta ordeni.

Terra Mariana jeb Māras Zemes Krusta ordenis ir Igaunijas valsts apbalvojums, ko par īpašiem nopelniem Igaunijas labā pasniedz ārvalstniekiem. Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida VDD priekšniekam N. Mežvietam pasniedza III šķiras Māras Zemes Krusta ordeni.

"Mūsu kaimiņvalsts Igaunijas izlūkošanas un pretizlūkošanas dienesti ir būtiski VDD stratēģiskie partneri, ar kuriem cieši sadarbojamies, aizstāvot mūsu valstu kopīgās drošības intereses. Vienlaikus vēlos uzsvērt, ka Igaunijas prezidentes pasniegtais augstais apbalvojums ir ne tikai mans, bet visa mūsu dienesta nopelns," saka VDD priekšnieks N. Mežviets.

N. Mežviets ir VDD priekšnieks kopš 2014. gada.

Informāciju sagatavoja: VDD

Foto: Priit Mürk/ERR

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts:

Twitter: