Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

VDD atzīmē 101. gadadienu

Otrdien, 11. augustā, Valsts drošības dienests (VDD) svinīgā pasākumā atzīmēja savu 101. gadadienu un par godu jubilejai tika iesvētīts VDD jaunais karogs.

VDD jaunajā karogā ir iekļauta VDD devīze latīņu un latviešu valodā: "Semper vigilamus pro patria" jeb "Mūžīgi tēvzemes sardzē", simbolizējot uzticīgu un pašaizliedzīgu dienestu Latvijas valsts labā. VDD karogu iesvētīja Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns Elmārs Pļaviņš.

VDD vēsture aizsākās 1919. gada 11. augustā, kad tika dibināts Latvijas valsts pirmais civilais pretizlūkošanas un iekšējās drošības dienests – Valsts drošības departaments, kas bija VDD priekštecis. Laika gaitā drošības dienestam vairākkārt ticis mainīts nosaukums, taču tā misija – sargāt Latvijas valsts drošību no iekšējiem un ārējiem apdraudējumiem – palikusi nemainīga.  

Informāciju sagatavoja: VDD

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts:

Twitter: