Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Valsts drošības dienests publicē pārskatu par dienesta darbību 2019. gadā

Valsts drošības dienests (VDD) ir sagatavojis ikgadējo publisko pārskatu par dienesta darbību 2019. gadā.

"Kaut arī jaunā koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" izplatība uz kādu laiku sabiedrības drošības garantēšanai priekšplānā ir izvirzījusi citas prioritātes, nacionālās drošības jautājumi joprojām saglabā savu aktualitāti. Vēl vairāk – gūtās mācības nākotnē tikai vēl vairāk sarežģīs jau tā komplicēto drošības vidi, it īpaši ekonomiskās drošības jomā," saka VDD priekšnieks Normunds Mežviets.

VDD darbības publiskā pārskata mērķis ir informēt sabiedrību par dienesta paveikto aizvadītajā gadā, kā arī sniegt VDD vērtējumu par aktuālākajiem un svarīgākajiem procesiem, kas ietekmēja mūsu valsts nacionālās drošības intereses.

Pārskatā ir iekļauta informācija par galvenajiem VDD darbības virzieniem: pretizlūkošanu, valsts noslēpuma aizsardzību, konstitucionālās iekārtas aizsardzību, ekonomisko drošību, pretterorismu, pirmstiesas izmeklēšanu un valsts augstāko amatpersonu aizsardzību.

Publiskais pārskats par VDD darbību 2019. gadā pieejams šeit.

Informāciju sagatavoja: VDD

 

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts:

Twitter: