Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Tirdzniecības centrā “Mols” noslēgušās pretterorisma mācības

Pretterorisma mācības “Hermejs 2017”, kas sākās š.g. 21. septembra vēlā vakarā un norisinājās tirdzniecības centra “Mols” ēkā Rīgā, 22. septembra rītā ir veiksmīgi noslēgušās.

Vēlamies pateikties visām iesaistītajām institūcijām un tirdzniecības centra “Mols” pārstāvjiem, kā arī vairāk nekā 300 mācību dalībniekiem individuāli par profesionālo attieksmi un ieguldījumu mācību norisē un attiecīgi arī Latvijas pretterorisma sistēmas stiprināšanā. Tāpat vēlamies pateikties arī iedzīvotājiem par izpratni mācību norises laikā.

Drošības policija arī turpmāk organizēs šāda mēroga mācības, lai nodrošinātu gan institūciju patstāvīgu gatavību reaģēt pret dažāda veida terorisma apdraudējuma veidiem, gan pēc iespējas efektīvāku sadarbību.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attēlus var izmantot, norādot Drošības policiju kā attēlu autoru.

 

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: