Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Par iespējamu nelikumīgu ziņu vākšanu Drošības policija aiztur Latvijas iedzīvotāju

Otrdien, 2016. gada 15. novembrī, Drošības policija (DP) aizturēja Latvijas iedzīvotāju uz aizdomu pamata par Krimināllikuma 85. panta pirmajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, tas ir, par neizpaužamu ziņu nelikumīgu vākšanu nolūkā tās nodot vai to nodošanu ārvalstij vai ārvalsts organizācijai tieši vai ar citas personas starpniecību vai par citu ziņu nelikumīgu vākšanu vai nodošanu ārvalsts izlūkdienestam tā uzdevumā tieši vai ar citas personas starpniecību. Šī kriminālprocesa ietvaros tika veiktas arī tiesas sankcionētas kratīšanas piecos objektos.

Ņemot vērā, ka pirmstiesas izmeklēšana šā kriminālprocesa ietvaros turpinās, DP izmeklēšanas interesēs šobrīd nevar sniegt plašākus komentārus par tās gaitu.

DP atgādina, ka neviena persona nav uzskatāma par vainīgu, kamēr tās vaina nav atzīta likumā noteiktajā kārtībā.

 

Informāciju sagatavoja:

Drošības policijas preses sekretāre

Līga Pētersone

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: