Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Ministru kabineta sēdē apstiprina Nacionālās drošības plānu

Otrdien, 2016. gada 22. novembrī Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināts Nacionālās drošības plāns, kuru izstrādāja Drošības policija sadarbībā ar citām nacionālās drošības garantēšanā iesaistītajām institūcijām.

Nacionālās drošības plāns balstās uz Nacionālās drošības koncepcijā noteikto stratēģiju un principiem. Tajā ietverti konkrēti valsts apdraudējuma neitralizācijas un novēršanas pasākumi, kas jāveic nacionālās drošības sistēmas institūcijām.

Nacionālās drošības plānu izstrādā un apstiprina MK gada laikā pēc Nacionālās drošības koncepcijas apstiprināšanas. Iepriekšējo plānu izstrādāja starpinstitūciju darba grupa Drošības policijas vadībā 2011. gadā. Nacionālās drošības plāns ir klasificēts dokuments.

 

Informāciju sagatavoja

Drošības policija

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: