Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Drošības policija turpina reģionālo semināru ciklu par aktualitātēm terorisma jomā

Šā gada 14. jūnijā Liepājā un 15. jūnijā Ventspilī Drošības policija (turpmāk – DP) organizēja reģionālos informatīvos seminārus minētajām pašvaldībām par aktualitātēm pretterorisma jomā Eiropā un Latvijā.

Semināru ietvaros DP klātesošos iepazīstināja ar terorisma draudu tendencēm Eiropā un situāciju Latvijā, informēja par rīcību apdraudējuma situācijās, rīcību konstatējot aizdomīgas aktivitātes, par radikalizāciju un personu radikalizācijas pazīmēm, kā arī par veicamajiem pasākumiem terorisma draudu līmeņa pieauguma gadījumā. Īpaši tika uzsvērta pašvaldību loma potenciālo apdraudējuma pārvarēšanā.

Semināros piedalījās pārstāvji no Liepājas un Ventspils pašvaldībām, Valsts policijas, Pašvaldības policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvades, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī no terorisma riska objektiem – cilvēku masveida pulcēšanās un kritiskās infrastruktūras objektiem.

DP jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar dažādu valsts un pašvaldību institūciju amatpersonām, ar kritiskās infrastruktūras un cilvēku masveida pulcēšanās objektu par drošību atbildīgajām amatpersonām. Līdzīgi reģionālie semināri šogad tiks organizēti arī citos valsts reģionos.

Informāciju sagatavoja Drošības policija

 

 

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: