Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Drošības policija organizēja semināru par aktualitātēm terorisma jomā

Šā gada 31. oktobrī Rīgā, tirdzniecības centrā Galerija Centrs Drošības policija (turpmāk – DP) organizēja informatīvu semināru Rīgas lielāko tirdzniecības centru pārstāvjiem par aktualitātēm pretterorisma jomā.

Seminārā DP amatpersonas klātesošos iepazīstināja ar terorisma draudu tendencēm Eiropā un situāciju Latvijā, īpašu uzmanību pievēršot analīzei par notikušajiem uzbrukumiem cilvēku masveida pulcēšanās objektiem. Semināra dalībnieki tika informēti arī par rīcību apdraudējuma situācijās un konstatējot aizdomīgas aktivitātes, kā arī veicamajiem pasākumiem terorisma draudu līmeņa pieauguma gadījumā.

Seminārā piedalījās pārstāvji no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Kopumā to apmeklēja ap 60 personām.

DP jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar dažādām valsts un pašvaldību institūcijām, kritiskās infrastruktūras un cilvēka masveida pulcēšanās objektu par drošību atbildīgajām amatpersonām, kā arī privātā sektora pārstāvjiem. Savukārt š.g. 21.-22.septembrī vienā no Rīgas tirdzniecības centriem – t/c Mols – DP organizēja plaša mēroga pretterorisma mācības Hermejs, kurās piedalījās vairāk nekā 300 pretterorisma pasākumos iesaistīto dažādu valsts institūciju darbinieki.

Informāciju sagatavoja

Drošības policija

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: