Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Drošības policija organizē semināru par terorisma riska objektu drošību

Šī gada 9. oktobrī Rīgā, Drošības policija (turpmāk – DP) organizēja informatīvo semināru par terorisma riska objektu drošības pilnveidošanu. Seminārs norisinājās divās daļās, no kurām viena tika veltīta cilvēku masveida pulcēšanās vietu drošībai, savukārt otra – kritiskās infrastruktūras objektu drošībai.

Seminārā DP amatpersonas klātesošos iepazīstināja ar terorisma draudu tendencēm Eiropā un situāciju Latvijā, terorisma draudu veidiem, liekot uzsvaru uz gadījumu analīzi par pēdējos gados notikušajiem terora aktiem citās Eiropas valstīs. Semināra dalībniekiem tika atgādināts arī par preventīvo pasākumu plānošanu un īstenošanu, par rīcību apdraudējuma situācijās, rīcību konstatējot aizdomīgas aktivitātes. Semināra ietvaros notika arī realitātei pietuvinātu incidentu izspēle, lai semināra dalībniekiem veicinātu izpratni par tipiskākajām apdraudējuma situācijām, kā arī rīcību šādu situāciju efektīvai novēršanai un pārvarēšanai.

Seminārā piedalījās pārstāvji no lielākajiem cilvēku masveida pulcēšanās, kā arī kritiskās infrastruktūras objektiem. Kopumā to apmeklēja gandrīz 90 personas.

DP jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar dažādām valsts un pašvaldību institūcijām, ar kritiskās infrastruktūras un cilvēka masveida pulcēšanās objektu par drošību atbildīgajām amatpersonām, kā arī ar privātā sektora pārstāvjiem.


Informāciju sagatavoja: DP

Atpakaļ pie jaunumiem

TERORISMA DRAUDU LĪMENIS

Terorisma draudu līmenis 
Latvijā ir zems.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: