Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Drošības policija organizē informatīvo semināru apsardzes firmām

2016. gada 4. novembrī Drošības policija (DP) organizēja informatīvo semināru lielāko apsardzes firmu pārstāvjiem, kuru darbs saistīts ar drošības pasākumu plānošanu un īstenošanu cilvēku masveida pulcēšanās vietās – tirdzniecības centros, sporta centros, stadionos u.c.

Pēdējo gadu laikā notikušo terora aktu analīze liecina, ka tieši cilvēku masveida pulcēšanās vietas ir vieni no prioritārajiem islāmistu uzbrukumu mērķiem savas salīdzinoši vieglās pieejamības un ievainojamības dēļ. Ņemot vērā šīs tendences, DP klātesošos informēja par nacionālo pretterorisma sistēmu un iepazīstināja ar terorisma draudu situāciju Eiropā, īpašu uzmanību vēršot uz riskiem saistībā ar cilvēku masveida pulcēšanās objektu drošību.

Ar semināra dalībniekiem tika pārrunāta aizdomīgu aktivitāšu identificēšana apsardzes darbā un ziņošana par fiksētiem incidentiem objektos, kā arī uzsvērts šo darbību nozīmīgums preventīvo pretterorisma pasākumu īstenošanā.

Šādu informatīvo semināru organizēšana ir neatņemama preventīvo pretterorisma pasākumu sastāvdaļa. Līdzīgus seminārus DP šogad ir organizējusi arī Latvijas pašvaldībām reģionos, kā arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas dalībniekiem.

Informāciju sagatavoja

Drošības policija

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts:

Twitter: