Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

Drošības policija informē uzņēmējus par sprāgstvielu prekursoriem


Šā gada 30. martā Drošības policija (DP) organizēja informatīvo semināru par sprāgstvielu prekursoru apriti un tiesisko regulējumu Latvijā.

Seminārā piedalījās pārstāvji no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, kuru ikdienas uzņēmējdarbība ir saistīta ar sprāgstvielu prekursoru tirdzniecību, ražošanu vai izmantošanu. Kopumā seminārā piedalījās 30 dalībnieki.

Seminārs tika organizēts ar mērķi informēt sabiedrību par Eiropas Parlamenta un Padomes Regulā (ES) Nr. 98/2013 “Par sprāgstvielu prekursoru tirdzniecību un lietošanu” noteiktajiem sprāgstvielu prekursoru tirdzniecības un lietošanas nosacījumiem.

DP amatpersonas semināra dalībniekus iepazīstināja ar terorisma draudu tendencēm Eiropā un Latvijā, informēja par aktualitātēm sprāgstvielu prekursoru jomā, kā arī par sprāgstvielu prekursoru aprites un kontroles drošības jautājumiem.

DP jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar valsts un pašvaldību institūcijām, kritiskās infrastruktūras un cilvēka masveida pulcēšanās objektiem, kā arī komersantiem, lai veicinātu savstarpējo sadarbību, izpratni par pretterorisma jomas aktualitātēm un iespējamo rīcību apdraudējuma situācijās. 

Atpakaļ pie jaunumiem

TERORISMA DRAUDU LĪMENIS

Terorisma draudu līmenis 
Latvijā ir zems.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: