Notice: Undefined offset: 1 in /usr/home/AiJou7201218/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 110

Paziņojumi presei

“16+1” valstu biznesa foruma laikā Rīgā ierobežos satiksmi

Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas Tautas Republikas valdību vadītāju sanāksme (“16+1”samits) Rīgā pulcēs 17 valstu vadītājus un 750 augsta līmeņa valsts un uzņēmējdarbības pārstāvjus.

Šis būs lielākais starptautiskais pasākums Latvijā kopš Austrumparnterības samita, kas norisinājās Rīgā 2015. gada 21. un 22. maijā, un par tā drošības pasākumu nodrošināšanu atbildīga ir Drošības policija (turpmāk – DP).

Saistībā ar “16+1” samita norisi no 3. līdz 6. novembrim Rīgā tiks noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā.

Rūpējoties par rīdziniekiem un pilsētas viesiem, DP plāno drošības pasākumus īstenot tā, lai tie sagādātu pēc iespējas mazāk neērtības, tāpēc satiksmes kustība netiks slēgta, bet īslaicīgi ierobežota.

Vienlaikus dienests aicina rīdziniekus un pilsētas viesus ar sapratni izturēties pret paredzētajiem īslaicīgajiem kustības ierobežojumiem, kā arī piektdien un sestdien plānot savas gaitas, lai iespējami izvairītos no galvaspilsētas centra apmeklējuma.

Sīkāku informāciju par satiksmes ierobežojumiem izplatīs Rīgas dome.

 

Informāciju sagatavoja

Drošības policija

Atpakaļ pie jaunumiem

INFORMĀCIJAS SNIEGŠANA

Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu būt noderīga Valsts drošības dienesta darbā, aicinām sazināties ar Valsts drošības dienestu jebkurā diennakts laikā, izmantojot diennakts kontakttālruni 67208964. Valsts drošības dienests garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts:

Twitter: